Kochani Uczniowie! Bardzo dziękuję za ogromne zainteresowanie konkursem „Ulepimy dziś bałwana?”. Nie spodziewałam się, że będzie tak duży odzew z Waszej strony. Każdy bałwanek jest inny, wyjątkowy, niepowtarzalny. Zauważyłam, że praca przy nim sprawiła Wam dużo radości i zabawy. Wszyscy spisaliście się świetnie i wykazaliście się dużą pomysłowością. Jednak jury (dyrektor szkoły pani Anna Gniatkowska, nauczyciel pani Alina Kubanowska, nauczyciel pani Wanda Flasza) zdecydowało, że:
w kategorii klas OP-III miejsca i wyróżnienia zdobywają:
I miejsce – Daria Szlakiewicz kl. III, Przemysław Łągiewka kl. III
II miejsce – Julian Cudak kl. I, Amelia Łęgowik OP
III miejsce – Hanna Borowik OP z siostrą Alicją Borowik OP, Patrycja Łęgowik kl. I
Wyróżnienie – Nikola Nożownik kl. I, Oliwier Wroński kl. II, Oliwia Kowalska OP
W kategorii klas IV-VIII miejsca i wyróżnienia zdobywają:
I miejsce – Julia Gonera kl. VIII z bratem Mikołajem Gonerą kl. VI
II miejsce – Patryk Ociepa kl. V z siostrą Mileną Ociepą OP
III miejsce – Patrycja Kołodziejczyk kl. VI z bratem Oskarem Kołodziejczykiem OP
Wyróżnienie – Patryk Całus kl. VIII z bratem Kacprem Całusem, Wiktoria Nożownik kl. VII, Malwina Kowalska kl. VI, Krystian Cieciura kl. V, Lena Nożownik kl. V, zespół: Paulina Stępień kl. VI, Jakub Stępień kl. V, Wiktoria Bębniarz kl. V
Gratuluję!
Organizator konkursu: pani Ilona Gniatkowska-Cudak