25 marca 2025 r. w Urzędzie Gminy w Gidlach odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Uczestnicy musieli wykazać się obszerną wiedzą z zakresu pożarnictwa, rozwiązując test oraz odpowiadając ustnie na wylosowane pytania.
Nasza szkoła była reprezentowana przez następujących uczniów:
-
W grupie starszej: Marcel Ociepa i Przemysław Łągiewka
-
W grupie młodszej: Przemysław Szymon Jurczyk oraz Mikołaj Matuszczyk
Nasi uczniowie bardzo dobrze zaprezentowali się w konkursie. W kategorii młodszej Szymon Jurczyk zdobył pierwsze miejsce, natomiast w kategorii starszej Przemysław Łągiewka zajął czwarte miejsce, przegrywając jedynie jednym punktem walkę o trzecie miejsce.
Dzięki swojemu sukcesowi Szymon Jurczyk będzie reprezentować naszą gminę w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, które odbędą się 10 kwietnia 2025 r. w Radomsku.
Opiekunem obu grup był pan Adam Gajzler.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy powodzenia w kolejnych etapach turnieju!
