MAJ, CZERWIEC

Początek maja to ważne święta państwowe. Z tej okazji w naszej szkole odbyła się akademia, podczas której niezbędny był sprzęt nagłaśniający, jak również aparat z funkcją kamery nabyty w ramach „Laboratoriów Przyszłości”.

23 maja miał miejsce egzamin ośmioklasistów z języka obcego, podczas którego wykorzystano sprzęt nagłaśniający, umożliwiający komfortowe odsłuchanie potrzebnych wypowiedzi lektorów do rozwiązania zadań egzaminacyjnych.

30 maja odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas której wykorzystany był sprzęt nagłaśniający, jak i aparat cyfrowy.

1 czerwca odbyła się akademia z okazji Dnia Patrona Szkoły, a po niej w ramach Dnia Dziecka – zajęcia sportowo-rekreacyjne, mające na celu wyłonienie mistrza i mistrzynię sportu naszej placówki. W trakcie tych imprez znowu wykorzystany został zarówno sprzęt nagłaśniający, jak i aparat z funkcją kamery otrzymany w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”.

12 czerwca odbyła się prelekcja na temat problemu śmieci na naszej planecie i wynikających z tego faktu zagrożeń, właściwej ich segregacji i recyklingu, który przyczyni się do zmniejszenia niepożądanych skutków zaśmiecania Ziemi. Tu również użyty był sprzęt audiowizualny.

16 czerwca, w trakcie lekcji matematyki w klasie 6 oraz zajęć dydaktyczno-wyrównawczych z matematyki, uczniowie użyli długopisów 3D do tworzenia siatek, a z nich figur przestrzennych.

23 czerwca miało miejsce zakończenie roku szkolnego 2022/2023, w trakcie którego również niezbędny okazał się sprzęt nagłaśniający i audiowizualny pozyskany w ramach „Laboratoriów Przyszłości”.

Podsumowując, projekt „Laboratoria Przyszłości” był bardzo przydatny, a sprzęt otrzymany w ramach projektu był wielokrotnie wykorzystywany w naszej szkole, co potwierdzają sprawozdania z poszczególnych miesięcy. Z pewnością będzie on jeszcze wielokrotnie wykorzystywnay w kolejnych latach.